Mury oporowe

 
 
 

Mury oporowe to prefabrykowane ściany o różnych kształtach, których zadaniem jest przenoszenie naporu zabezpieczanej konstrukcji na podłoże. Zdrojewscy sp. z o.o. sp.k., producent wibroprasowanych elementów betonowych od 1996 r., oferuje najwyższej jakości mury oporowe typu L, tzw. elki, Y oraz L ze stopką.

Mury oporowe znajdują zastosowanie w budownictwie drogowym, naziemnym i podziemnym, a także w ogrodach i architekturze krajobrazu. Stosuje się je m.in. do budowy ramp, kanałów, tuneli, zasieków magazynowych, umocnień skarp i nasypów.

Prefabrykowany mur oporowy pozwala zaoszczędzić czas i koszt budowy, stanowiąc tanie i proste w montażu rozwiązanie o szerokim zastosowaniu i dużej wytrzymałości.

Mury oporowe Zdrojewscy – najlepsze rozwiązanie dla Twojej inwestycji!

Więcej informacji na stronie www.muryoporoweproducent.pl

Zakład produkcyjny

Prowadzimy zakład produkcyjny oraz skład hurtowy z bogatym asortymentem materiałów budo- wlanych i narzędzi. Zapraszamy!

Zakład produkcyjny więcej
 
Zapytaj o cenę

Zainteresowały Cię nasze produkty? Dowiedz się więcej o płytach drogowych i płytach Yombo.

więcej
 
 
Projekt i realizacja:
 

Zdrojewscy sp. z o.o. sp.k. oferuje betonowe płyty drogowe i płyty YOMBO. Produkujemy elementy wibroprasowane o najwyższej trwałości. W ofercie płyty o różnych wymiarach, płyty ażurowe, wielootworowe na każdą inwestycję.